Bites Blūza klubs – vienīgais blūza klubs Rīgā!

bite-blues-band

Bites Blūza klubs – tā ir vieta, kur pavadīt laiku augstas klases blūza mūzikas ritmos. Tur noteikti būs bijis ikviens, kam sirdij tuvs ir blūzs.  

Interjers

Ieejot klubā uzreiz var pamanīt, kam veltīta galvenā uzmanība – skatuve klubā ir neatņemama kluba interjera sastāvdaļa, jo katru piektdienas un sestdienas vakaru Bites Blūza klubā ir iespējams klausīties dzīvo mūziku, kad uzstājas Latvian Blues Band vai Bite’s Blues Band. Gandrīz divas reizes mēnesī klubā ir iespējams baudīt blūza profesionāļu sniegumu no ASV.


Bites Blūza klubā ir 2 zāles – viena lielāka, otra mazāka. Mazākā zāle būs lieliska izvēle, ja ir ieplānots kāds pasākums un vēlaties pavadīt laiku tā, lai jūs netraucē pārējie kluba apmeklētāji. Kluba interjers galvenokārt ir koka mēbelēts, pirmās (lielākās) zāles beigās ir skatuve un sienas ir rotātas ar pasaulslavenu blūzmeņu fotogalerijām, kuri ir kāpuši uz Bites Blūza Kluba skatuves. Reti kurš klubs Eiropā var lepoties ar šādu zvaigžņu galeriju!

Klubā ir gan bārs ar leti un bāra krēsliem, gan galdiņi, turklāt vasarā ir iespējams malkot kādu dzērienu arī ārā. Klubs ir atvērts katru darba dienu no plkst.11.00 līdz pēdējam viesim un sestdienās klubs sāk strādāt no plkst. 19.00, taču svētdienās blūza  klubs nestrādā.

Apkalpošana

Apkalpošana klubā – ļoti laipna un viesmīlīga. Viesmīļi ģērbušies brīvi un nepiespiesti, tieši tas arī pierāda, ka nākot uz Bites Blūza klubu nav jādomā par ģērbšanās stilu – aicināti un gaidīti ir visi, bez vecuma ierobežojuma.

Ēdienkarte

Bites blūza kluba ēdienkartes klāsts ir bagātīgs – ēdienkarte sākot ar burgeriem un sendvičiem, dažādām uzkodām, pastām, grilētiem gaļas ēdieniem, izsmalcinātiem zivju ēdieniem un desertiem. Vēlamo ēdienu noteikti varēs atrast dažādas gaumes.


Bites Blūza klubā varēsi izbaudīt īstu amerikāņu burgeru (kas nemāzākā mērā nelīdzinās ātrajās ēstuvēs nopērkamajiem hamburgeriem) tikai par 4 latiem!Turklāt tie tiek pasniegti ar kartupeļiem fri  un kečupu labākajās amerikāņu tradīcijās, savukārt salātu cenas ir ap 5 latiem. Uzkodas, piemēram, ķiploku grauzdiņi ar pašmāju mērci, tāpat kā Tempuras mīklā cepti sīpolu gredzeni maksā tikai 2,10 Ls. Zupas cenas – vidēji 3 lati. Grilētiem gaļas ēdieniem var atsevišķi pasūtīt klāt piedevas, piemēram, jaunlopa filejas steiku ar šitake sēņu mērci (dāmu steiks) (8,85 Ls) var pasūtīt kopā ar rīsiem (1,00 Ls), jāpiebilst, ka rīsi tiek atnesti diezgan daudz un bagātīgi, tādēļ, ja Bites Blūza klubā maltīti ietur divas dāmas, rīsus kā piedevu var pasūtīt tikai vienu porciju. No zivju ēdieniem īpaša izvēle būs grilēts laša steiks uz kokospiena čili rīsiem (7,90 Ls), pēc garšas maigs, patīkams un baudāms. Lai gan nosaukumā ir čili garšviela, tomēr ēdiens nav ass. Bites Blūza klubā pieejami arī fantastiski, uz vietas gatavoti deserti – Bites blūza kluba ābolkūka ar pašmāju vaniļas mērci maksās 3,45 Ls, Ņujorkas siera kūka 3,85 Ls. Desertu cenas svārstās ap 3, 4 latiem, vienīgi Franču siera plate būs dārgāka  8,95 Ls.

Rezervēšanas iespēja

Ja vēlaties pavadīt blūza klubā mierīgāku vakaru, tad ieteicams to darīt kādā darba dienas vakarā, jo piektdienās un sestdienās sākot no plkst.21.00 uz klubiņu nāk blūza mūzikas baudītāji – rezervētās galdiņa vietas ieņem dāmas ar kungiem, jautras draugu kompānijas un arī ārzemnieki, kuri noteikti nav vecpuišu ballīšu svinētāji, bet gan ārzemnieki – patiesi blūza cienītāji. Klubā ieņem vietas arī citi interesenti,  līdz ar to piektienas un sestdienas vakaros tas ir diezgan pilns.

Bites Blūza klubā ir iespējams rezervēt galdiņus un saorganizēt arī slēgto vakaru. Tam paredzēta kluba mazā zāle, kur mierīgākā atmosfērā varēsiet baudīt vakaru.

Pasākumi

Latvian Blues Band Bites Blūza klubā

Latvian Blues Band spēj pamatīgi iesildīt vakaru, bet tajā pašā laikā emocijas un enerģijas lādiņš ir tik pilns, ka vairs tajā vakarā neprasās nekas, ja nu vienīgi pasēdēt vēl kādu brīdi, iemalkot kādu dzērienu un papļāpāt ar kompāniju. Puiši spēlējot spēj aizkustināt, pārsteigt un iesaistīt savā priekšnesumā arī koncerta apmeklētājus! Ne velti Latvian Blues Band ir atzīta par par labāko blūza grupu Eiropā, iegūst ceļazīmi uz 2010 International Blues Challenge finālu Memfisā, ASV, kuru jau vairāk kā gadsimta ceturksni katru gadu rīko pasaules blūza mūzikas jumtorganizācija The Blues Foundation. Arī Joe Cocker  izvēlējies šo grupu kā iesildītājus savam koncertam Rīgā!
Nav jābūt blūza mūzikas cienītājam, jo atnākot uz blūza klubu, ir jau sperts solis pretim kaut kam jaunam, kas pozitīvi „ievelk”. Esam pārliecināti, ka apmeklētāji, kas ierodas blūza klubā pirmo reizi, atgriežas tur vēl.

Uz koncertiem, kas notiek Bites Blūza klubā biļetes iespējams iegādāties iepriekšpārdošanā. Cenas sākot ar 5,-Ls, atkarībā no vakara programmas un māksliniekiem
Portāls labaiveselibai.lv arī regulāri ziņo par klubā notiekošajiem koncertiem un pasākumiem, tādēļ seko līdz jaunākai informācijai vai arī meklē to Bites Blūza kluba mājas lapā www.bluesclub.lv.

Kopumā Bites Blūza klubs izceļas ar amerikānisko blūza stilu, dažādo ēdienkarti un dzīvās mūzikas koncertiem, jāpiebilst, ka šis klubs ir vienīgais blūza stila klubs Rīgā!

   Share

Viens komentārs Bites Blūza klubs – vienīgais blūza klubs Rīgā!

  1. Illa saka:

    Tur ir ļoti gardas pusdienas, cena varbūt nav no lētākajām, bet porcijas ir to vērtas!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *