Krāmu tirdziņš VEF teritorijā

VintageJPG

Vai tev mājās ir vecas, pašam nederīgas, taču vēl joprojām iekārojamas lietas? Tas var būt jebkas: saimniecībā un virtuvē pielietojamas lietas, grāmatas, plates, sporta inventārs, dziļākajā atvilktnē gadiem stāvošas skaistumlietas, kolekcionējamas vērtības – piemēram, nozīmītes, markas, vecas naudas zīmes, vienkārši aci piesaistoši interjera nieciņi vai pat mēbeles un veci mākslas darbi, kuri šobrīd putekļiem klāti atrodas kaut kur bēniņos.

Ja tā ir – nedomā ne mirkli un piesakies Rīgas krāmu tirdziņam!
Krāmu tirdziņam ierobežojumu tematikas ziņā nav, vienīgais nosacījums – lai pārdodamās lietas nav tādas, kuras drīzāk prasītos pēc atkritumu konteinera nevis tirgošanas.
Pieteikties varat, rakstot vēstuli tirdziņa organizatoriem: retrospectrovintage@gmail.com, un nedaudz aprakstot savu piedāvājumu (bildes vispār būtu super!).

Daudzās Eiropas valstu galvaspilsētās viena no interesantākajām vietām, kurp doties gan vietējiem, gan tūristiem, ir tā dēvētie blusu jeb krāmu tirdziņi, kur raibā lietu jūklī iespējams atrast gan īstas veco laiku pērles, gan saimniecībā noderīgas lietas, kā arī vērtīgas grāmatas, kolekcionāru priekšmetus un daudz ko citu.

Mēs esam pārliecināti, ka arī Rīgā jāatdzīvina šī tradīcija! Tāpēc turpmāk katru sestdienu no plkst. 10.00 līdz 17.00 bijušās VEF rūpnīcas teritorijā pie mākslas centra notiks VEF Vērtīgo krāmu tirdziņš, kurā varēs pirkt un pārdot, kaulēties un varbūt pēkšņi atrast tieši to, kas ilgi jau meklēts.

Lokācijas vieta izvēlēta, ņemot vērā tās vēsturiski kolorīto stāstu un patreizējo atdzimšanu par jaunu kultūras punktu Rīgā. Turklāt tā ir iespēja tūristiem izbaudīt pilsētu ārpus Vecrīgas.
Aicinām ikvienu, kam mājās sakrājušās pašam nevajadzīgas lietas labā stāvoklī, kuras varētu šķist vērtīgas citiem pircējiem, pieteikt dalību tirdziņā, rakstot uz retrospectrovintage@gmail.com. Piedāvāto lietu klāstā var būt gan kolekcionējami priekšmeti, piemēram, pastmarkas, nozīmītes, seno laiku atklātnītes, gan interjera un mākslas priekšmeti, saimniecībā noderīgas lietas, sporta inventārs, foto tehnika, rotaslietas un daudz kas cits.

Nākamais tirdziņš jau atkal pēc dažām dienām- sestdien, 20.augustā, bijušās rūpnīcas VEF teritorijā pie Totaldobže mākslas centra Ūnijas ielā 8, 7. korpusa (ieeja no Bērzaunes ielas).

Vairāk informācijas:
Linda Ezerkalna,
projekta koordinatore
tel. 20053098
e-pasts: retrospectrovintage@gmail.com
Avots: www.totaldobze.com

   Share

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *