Sejas fitness katrai dienai

sejas-fitness-vingrojumi

Visbiežāk sievietēm pirmās krunciņas sāk veidoties uz pieres.  Sadarbībā ar sejas vingrošanas kluba Face Beauty Fitness treneri Ievu Paškeviču esam sagatavojuši vingrojumu kompleksu, kā novērst krunciņas uz pieres un pacelt acu plakstiņus.

Ievēro!

Nav nozīmes, vai vingrojumi tiks izpildīti vienā piegājienā vai arī visas dienas garumā – piemēram, no rīta 2 vingrojumi, pusdienas laikā citi 2 vingrojumi un vakarā atlikušie vingrojumi, jo vingrojumu efektivitāte no tā nesamazināsies.
Būtu jāņem vērā arī tāds faktors, ka pašmācības ceļā praktiski nav iespējams saprast, vai vingrojumi tiešām tiek izpildīti pareizi, tāpēc ir vērts vai nu sākotnēji aiziet pie sejas fitnesa trenera, vai arī iemācīties vingrojumus un aiziet tos atrādīt. Kopīgiem spēkiem sapratīsiet, vai vingrojumus pildi pareizi, kā arī vēl sejas vingrošanas instruktore  tev pastāstīs, kurām sejas zonām vajadzētu pievērst vairāk uzmanību. Konsultācijas laikā sejas fitnesa trenere sastādīs īpaši tavai sejai piemērotu programmu. Sejas fitness, kā jau iepriekš esam rakstījuši, ir ceļš, kā bez jebkādas ķirurģiskās iejaukšanās ir iespējams izlīdzināt krunciņas 2 mēnešu laikā! Sākam vingrot?!

1.    vingrojums. Acu plaktiņu un uzacu pacelšana
Paceļam uzacis uz augšu izbrīnā, turam tā visu vingrojuma laiku. No pirkstiem izveidojam āķīšus un pa pieri, to nogludinot, braucam uz leju, uzvelkot pieres  muskuli virsū uz acīm. No šīs pozīcijas sākam celt uzacis uz augšu maziem grūdieniem 20 reizes. 20.reizē aizturam kustību augšā, skatienu pavēršam uz augšu un skaitām līdz 20. Pēc tam izmasējam pieri, lai tā nesāpētu. Atkārtojam 2 reizes dienā .


2.    vingrojums.  Acu augšējā plakstiņa liftings
Pirksta sānus paliecam zem acs sēdinājuma kaula, piefiksējam to. Izjūtam, kā esam piespieduši ne tikai acu plakstiņu , bet arī muskuli pie  kaula. Lēni pabraucam ar pirkstu pa kaulu 3 mm un apstājamies. Tad iegriežam pirkstu un piefiskējam pie kaula. Sākam spiest augšējos acs plakstiņus uz leju, stingri, aizvien vairāk. Skaitām līdz 20. Vingrojums skaitās pilnībā pareizi izpildīts tad, ja vingrojuma izpildes laikā raustās acs plakstiņš. Atkārtot dienā 3 reizes.

3.    vingrojums. Pieres horizontālo krunku izlīdzināšana un pieres muskuļu nostiprināšana
Apņemam pieri ar abām delnām tā, lai abas rokas pirksti blīvi un cieši piegulētu pie pieres visā tās garumā. Ar delnu smagumu nolaižam pieri lejā uz acīm un no šī brīža sākam uzacis celt uz augšu lēni, skaitot līdz 4, līdz kroņa nēsāšanas vietai un tikpat lēni laižam arī lejā. Vingrojumu izpildām 15 reizes. 15.reizē aizturam kustību augšā, skatienu pavēršam uz augšu un skaitām līdz 15.

4.vingrojums.  Saspringtas pieres atslābināšana

Apņemam pieri tā, lai sākums būtu no uzacu līnijas. Rokas lēni velkam pa pieres muskuli uz augšu, tajā pat laikā uzacis velkam uz leju pretējā virzienā, aizverot acu plakstiņus. Kustība jāveido tā, lai būtu nostiepums. Vingrojumu var dienā izpildīt 2 vai vāirākas reizes , tik cik Jūs dienas laikā jutīsiet saspringtas un savilktas pieres diskomfortu.

Jebkuru no šiem vingrojumiem var izpildīt mājās patstāvīgi. Ir vajadzīgs vien pirmais impulss, lai sāktu vingrināt savas sejas muskuļus! Internetā var atrast arī dažādas video pamācības, bet ja nevari saņemties un nezini, kādus tieši vingrojumus izpildīt, dodies uz Sejas Vingrošanas klubu!

   Share

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *