Aicina ziedot brilles labdarībai

ziedot-brilles

Arī šogad optikas saloni Metropole, sadarbībā ar Latvijas Sarkano Krustu, ikvienu iedzīvotāju aicina iesaistīties sociālā akcijā, ziedojot brilles, kas pašiem vairs nenoder, taču mazturīgiem un trūcīgiem iedzīvotājiem kalpos kā atbalsts ikdienā.

Optiskās korekcijas brilles, kuras vairs neizmantojat, ir iespējams atstāt jebkurā optikas salonā Metropole visā Latvijā, kā arī Rīgā līdz pat 26.jūnijam.

„Pateicoties iedzīvotāju aktivitātei, esam palīdzējuši ieraudzīt labāk ļaudīm, kuriem klājies grūtāk, un, palīdzējām ne tikai iegūt labāku redzi, bet arī veicinājām cilvēku dzīves kvalitāti! Pērn organizētās akcijas laikā izdevies savākt vairāk nekā 2300 brilles, un daudzas no tām, atgūstot otro elpu jaunai dzīvei, jau atradušas ceļu pie sava īpašnieka. Paveiktais ir visu mūsu nopelns, jo īpašs paldies jāteic cilvēkiem, kuri nesavtīgi atdāvāja savas brilles, un lai gan arī 2011.gadā rīkotā akcija noritēja vienu mēnesi, līdz pat šim brīdim ik pa laikam saņemam nelielus sūtījumus ar brillēm un ziedotāju vēstījumu- iespējams noderēs arī šogad! Tādēļ līdz pat Jāņiem aicinām ziedot brilles, kas iegulst tālākajā plauktā, taču pašiem vairs nenoder… Šīs brilles kalpos kā atbalsts līdzcilvēkiem, turklāt tā ir iespēja paveikt labu darbu, gan atbrīvot aizņemtos plauktiņus un atvilktnes”, norāda optikas salonu Metropole attīstības vadītājs Jānis Kossovičs.

Līdzīgi kā pērn, nest un atdāvāt var optiskās brilles, arīdzan ar nelieliem defektiem- viegli deformētām briļļu ietvaru kājiņām vai izkritušām ietvara skrūvītēm. Šos sīkos trūkums, palīdzot brillēm atgūt otro dzīvi, optikas meistars varēs viegli novērst. Lai gan optiskās brilles nav tik ierasta lieta kā apģērbs un sadzīves priekšmeti, ko mēdzam ziedot paši, tās var piemērot arī citam lietotājam. Optikas salonu Metropole optiķis ziedotās brilles remontēs un adaptēs to lietotāja vajadzībām, bet Latvijas Sarkanais Krusts parūpēsies, lai šīs brilles nonāk pie ļaudīm, kuriem tās visvairāk nepieciešamas.

“Latvijas Sarkanais Krusts attīsta un sniedz palīdzību sociālajā un veselības veicināšanas jomā, sekmē sociālo integrāciju un veselīgu dzīvesveidu. Viens no mūsu organizācijas darbības virzieniem ir humānās palīdzības nodrošināšana cilvēkiem, kuri nevar atļauties pat elementārākās lietas kā, piemēram, apģērbu. Arī LSK Veselības istabas ir nozīmīgs atbalsts daudziem iedzīvotājiem, it īpaši tiem, kuriem ir finansiālas grūtības, jo tajās tiek piedāvātas bezmaksas veselības veicināšanas konsultācijas, kā arī asinsspiediena mērīšana, un citi pakalpojumi. Ceram, ka arī šogad labdarības akcija gūs tikpat lielu atsaucību, jo tas ir nenovērtējams atbalsts tiem, kuri nevar iegādāties redzi koriģējošas brilles”, stāsta Valdis Nagobads, Latvijas Sarkanā Krusta prezidents.

Aicinām nest un ziedot brilles labdarībai, kas pašiem vairs nenoder, uz jebkuru optikas salonu Metropole:

– Liepājā, Graudu ielā 43 vai Jaunā Ostmala 3/5 (t/c Rietumu Centrs);
– Ventspilī, Lielajā prospektā 3/5 (t/c Tobago);
– Tukumā, Pasta ielā 14 (t/c Rimi) vai Kurzemes ielā 36 (t/c Maxima);
– Jūrmalā, Raiņa ielā 92;
– Olainē, Zemgales ielā 31;
– Jelgavā, Driksas ielā 4 (t/c Pilsētas Pasāža);
– Ogrē, Mālkalnes prospektā 7 vai Mednieku ielā 21/23 (t/c TOP);
– Siguldā, Vidzemes šoseja 16 (t/c Raibais Suns);
– Preiļos, Rīgas ielā 4D (t/c Oga);
– Rēzeknē, Atbrīvošanas alejā 101,
– Daugavpilī, Saules ielā 43/45 vai Lāčplēša ielā 45;
– Jēkabpilī, Nākotnes ielā 2 (t/c Aura);
– Ludzā, Raiņa ielā 40a;
– Rīgā- optikas studijā Lonija, Blaumaņa ielā 30 vai optikas salonā Outlet Optika, Tērbatas ielā 20!

Uzziņai:
Optikas salons Metropole pirmo optikas salonu tīkla veikalu atklāja 2003.gadā, un šobrīd ir viens no vadošajiem optikas pakalpojumu sniedzējiem Latvijā. Optikas saloni Metropole darbojas Latvijas novados, nodrošinot kvalitatīvu redzes servisu un rūpējoties par klientu acīm Liepājā, Ventspilī, Tukumā, Olainē, Jūrmalā, Ogrē, Jelgavā, Siguldā, Jēkabpilī, Preiļos, Rēzeknē, Daugavpilī un Ludzā.

Informācijas avots: http://www.sveiksunvesels.lv

   Share

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *